לבניית אתר התקשרו: 054-4565126

צילום מקצועי

תוכן עניינים

זה לא משנה מה סוג העסק שלכם, מה המוצר או השירות שאתם מוכרים, כל עסק חייב צילום מקצועי. בין אם זה לשימוש באתר, ברשתות חברתיות או בקטלוג מודפס, צילום מקצועי ע"י צלם מקצועי בעל ציוד מקצועי לעולם תייצר אפקט ונראות טובה יותר.

התוכן (הגראפי והמילולי) שתציגו ללקוחות שלגם יעיד עליכם ועל אופי העסק או השירות שלכם. שימוש בתמונות לא איכותיות עלול לפגוע בעסק או במותג שלכם שלא כמו שימוש בצילום מקצועי של המוצרים או השירותים שלכם.

צילום מקצועי הוא הוצאה מיותרת או חובה?

האם צילום מקצועי הוא הוצאה מיותרת או חובה?בין אם אתם עסק חדש או עסק וותיק, לרוב, המחשבה על הזמנת צלם לצילום מקצועי לאתר נראית כהוצאה גדולה ולפעמים מיותר ואולי גם לא חשובה.
לרובנו יש טלפון נייד עם מצלמה של 18 מיליון, 12 מילון או 16 מיליון פיקסלים. כמות הפקיסלים היא לא המדד היחיד לאיכות התמונה וצריך לחשוב גם על גודל החיישן, הצמצם, התאורה וכמובן העין האומנותית והמקצועית של הצלם ולאחר הצילום גם עריכת התמונה.
אין עוררין על איכות, נראות ואפקטיביות התמונה שמצולמת ע"י צלם מקצועי עם מצלמה וציוד מקצועי אל מול צילום תמונה עם טלפון נייד.

חכם סיני אמר "תמונה אחת שווה לפחות אלף מילים" (קונפציוס)

תמונה אחת שווה לפחות אלף מיליםשימוש בתמונה לא רק מסביר ללקוחות שלכם מה המוצר או השירות שלכם, אלא מראה להם את המוצר או השירות. בעזרת תמונה או סרטון, אפשר להסביר ולהמחיש את המוצר או השירות שלכם בקלות ובבהירות.
מכירים את המונח "אמ,לק" (TL:DR – ארוך מידי, לא קראתי)? בעזרת שימוש בתמונה או בקטע וידאו ניתן "לתפוס" בקלות את תשומת הלב של הגולשים או הלקוחות שלכם ולהעביר להם את המסר שברצונכם להעביר. לפעמים לגולשים באתר או לצרכני מדיה אין רצון או סבלנות לקרוא שורות ופסקאות ארוכות וכל מה שהם רוצים זה לקבל תשובה או פתרון במהירות ומייד.
בעזרת צילום מקצועי בעל צבעים וגוונים עשירים, תמונה חדה, ברורה ואיכותית ניתן לעשות זאת בקלות.

שימוש במאגרי תמונות

בחלק מהמקרים, שימוש בתמונות ממאגרי תמונות מספיק והוא יעשה את העבודה.
ברוב המקרים, שימוש בצילום מקצועי של המוצרים, השירותים, רוח ואופי העסק שלכם ושימוש באנשים "אמיתיים" יכול למנף עשרות מונים את האמינות של העסק או השירות שלכם ולעזור לכם בשיווק ובמכירות.
הרבה פעמים יצא לנו לראות אתרים ועסקים שלוקחים תמונות ממאגרי תמונות שברור לנו שהאנשים בתמונות לא מקומיים ואפילו מתקבלת תחושה שהתמונה "מזויפת" והחשק לקנות מוצר או להשתמש בשירות מסוים פשוט נעלם כתוצאה מכך.
שימוש בתמונה שצולמה עבור מטרה מסויימת שלרוב היא אינה זהה למטרה שלנו לא ייתן את אותו אפקט כמו צילום מקצועי, מדויק ואמיתי שצולם בדיוק למטרה שלנו.

איך לא, הכוח של תמונה בקידום האתר שלכם

לתמונות בעמוד באתר יש כוח עצום בקידום האתר במנועי חיפוש. לא רק שמנועי החיפוש השונים ייתנו דירוג גבוה יותר לעמוד שלכם, מנועי החיפוש המובילים כמו גוגל לדוגמה, משלבים מנוע לחיפוש ולהצגת תמונות במנוע החיפוש הראשי שלהם.

הכוח של תמונה בקידום האתר שלכם

שימוש בתמונה או בקטע וידאו, לא רק יכול למשוך יותר לקוחות לאתר שלכם, אלא גם להאריך את זמן השהיה של הגולשים והלקוחות באתר שלכם.

פרסום וזכויות יוצרים

השקעתם בעצמכם ובעסק שלכם והזמנתם צלם לצילום מקצועי, ברגע שהתמונות בבעלותכם אין דאגות.
שימוש בתמונות באתר, בפרסום ברשתות חברתיות ואף בקמפיינים נוספים, כשהתמונות לא נוצרו על ידכם אז או שרכשתם אותן ויש חוסר וודאות לגבי זכויות היוצרים של אותן תמונות, אתם מסתכנים בשימוש בתמונות שיעלו גם בקמפיינים אצל מתחרים ואתם אפילו עשויים להיות חשופים לתביעה משפטית. שימוש בתמונות לא שלכם או שרשות השימוש בהן לא וודאית עלול לגרום לנזק לעסק שלכם, לאתר ולפגוע בקמפיין פרסום.
מחקר של חברת BuzzSumo האמריקאית ניתח יותר ממליון מאמרים ברשתות חברתיות וגילו שמאמרים עם תמונות הממוקמות כל 100 מילים בערך זכו לכמות כפולה של שיתוף הפסוטים.

לא כל צלם מתאים לכם

צלם מקצועיבצילום, כמו בתחומים רבים אחרים, לכל צלם התמחות אחרת. לא תמיד צלם שמתמחה בצילום חתונות מתמחה גם בצילום תכשיטים וצלם שמתחמה בצילום דוגמניות מתמחה בצילומי מזון.
כחלק מהשירות והניסיון שלנו, אנחנו יודעים להתאים את הצלם הנכון לצרכי הצילום.

אנחנו יודעים שקביעת יום צילומים הוא לא משימה פשוטה. צריך להתכונן אליו וכמו נקודות רבות אחרות, החשיבה ובחירת הצלם והאובייקטים אותם נצלם ייקבעו באפיון הפרויקט.
אם כבר, אז כבר. אם כבר מצלמים השאיפה שלנו היא לצלם תמונות שיהיה אפשר להשתמש בהן בכמה שיותר ערוצים.
לכל צורך יש מידות שונות של תמונה, יחסי גודל שונים, קומפוזיציות שונות ועוד.
בעסק שמוכר לדוגמה תכשיטים, נשאף לא רק לצלם את התכשיטים עצמם, אלא גם להביא מודליסטית ולצלם תמונות שנוכל להשתמש בהם גם כתמונות מוצר באתר, גם תמונות שיתאימו לנו לעמוד עסקי ב-Facebook, גם תמונות שאפשר להשתמש בהן בקמפיין ממומן ולפעמים גםבהדפסת קטלוג פיזי.

נסכם בכמה נקודות חשובות:

  • שיפור חווית המשתמש והסיכוי שהגולש או הלקוח שלכם יזכור דווקא אתכם.
  • יצירת תחושת ביטחון אצל הגולש או הלקוח למוצרים או השירותים שלכם.
  • יצירת אווירה מתאימה ובידול ממתחרים – הייחודיות שלכם.
  • התאמה לפרסום אישי וייחודי לכם.
  • מניעת בעיות של זכויות יוצרים.
  • התאמת התמונות לעולם הWEB- ולצרכי העסק שלכם.

נקודה למחשבה: כנראה שלא הייתם מצלמים את החתונה שלכם או את הבר/בת מצווה של הבן / הבת שלכם בטלפון והייתם משתמשים שירות של צלם לצילום מקצועי.
אין שום תירוץ לא לעשות את אותו הדבר בעסק שלכם!

 

רוצה לשמוע עוד על צילום מקצועי והתאמת תוכן?

השאר את הטלפון או את הדוא"ל שלך ונשמח ליצור איתך קשר

דילוג לתוכן