לבניית אתר התקשרו: 054-4565126

מערכת ניהול

תוכן עניינים

מהי מערכת ניהול?

מערכת ניהול היא "החלק האחורי" של האתר שברוב סוגי האתרים הלקוח לא רואה אותו ומאפשרת לנו, בעלי האתר, לנהל אותו, לשנות וליצור תכנים באתר ובאופן כללי לשלוט בניהול האתר.

למה וורדפרס המערכת הטובה ביותר?

מערכת ניהול שבה אנו משתמשים היא מערכת קוד פתוח בשם WordPress. במערכת וורדפרס נכון להיום בנויים כ-60 מליון! אתרים ומשתמשות בה חברות מובילות בארץ ובעולם כמו ה-CNN, מאקו, IBM, רשת ריבר ועוד…

שימוש במערכת קוד פתוח ווורדפרס בעיקר מאפשר גמישות גדולה מאוד, אפשרות להוזלת עלויות, מאגר גדול מאוד של תוספות ורכיבים מוכנים שניתן להתאים לצרכי הלקוח במקום לפתח מ-0 בעלויות גבוהות.

מערכת הניהול של WordPress מאפשרת לך הלקוח, במידה ותבחר לעשות כך, לנהל יחסית בקלות את האתר שלך ולהשאיר אותו מעודכן ולהישאר עם האצבע על הדופק. ניהול הדפים, התמונות, התוכן, ניוזלטרים, טפסי צור קשר עוד.

כחלק מהשירות שלנו, אנחנו מספקים לך הלקוח ליווי צמוד והדרכה לשימוש ב מערכת ניהול האתר לפי צרכיך וגם מדריכים דיגיטליים שתוכלו להיזכר בסדר הפעולות אם שכחתם גם בסיום התהליך העבודה, ללא עלות נוספת, ובכך מאפשרים לך הלקוח שקט גן אחרי מסירת האתר.

היתרון במערכת קוד פתוח ובמערכת וורדפרס בפרט הוא שיש לה אלפי מפתחים בארץ ומאות אלפי מפתחים בעולם.
המערכת מאוד פתוחה ונגישה (קוד פתוח כבר אמרנו?) שגם אם תבחרו לא להמשיך לעבוד איתנו, אנחנו משאירים את האתר עם תיעוד מלא של הפעולות שגם נוכל להמשיך לטפל בו בעתיד וגם כל מפתח יבין מה קורה שם ולא יגבה מכם תשלום רב עבור שעות למידת האתר.
וכן, האתר הוא שלכם ואנחנו ניתן לכם את כל קבצי האתר לשמירה.

בשוק קיימות מגוון רחב של מערכות ניהול שונות שלעיתים לא פחות טובות מוורדפרס וואחרי מספר שנים בתחום בניית האתרים ואחרי בחינה של המערכות האחרות, בדקנו ומצאנו שWordpress  הטובה והמובילה מכולן ובגלל זה בחרנו לעבוד איתה.

אז אם הכל (כמעט) כל כך פשוט, למה צריך בונה אתרים? קפה, הסבר ובחינת "האם אתה באמת צריך?" עלינו!

אז הגיע הזמן לבנות אתר לעסק שלך!

השאר את הטלפון שלך ונשמח ליצור איתך קשר

דילוג לתוכן