לבניית אתר התקשרו: 054-4565126

פרסום בפייסבוק

תוכן עניינים

בישראל משתמשםים בפייסבוק 3,446,320 אנשים (47.14% מהאוכלוסיה).
גם בפרסום בפייסבוק כמו בפרסום בגוגל צריך קצת נדל"ן אינטרנטי. בשביל פרסום בפייסבוק צריך עמוד עסקי ב-Facebook או אתר אינטרנט או אפילו דף נחיתה.

ייתרונות פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק יכול להגדיל את חשיפת העסק שלכם ללקוחות פוטנציאלים ולקהלי לקוחות קיימים.
בניגוד לפרסום בגוגל שממקד בעיקר לפי מילות מפתח בפייסבוק אפשר לפרסם לקהל לפי אזור גאוגרפי באופן יחסית מדוייק. כלי הפרסום בפייסבוק מאפשר למפרסם ברשת החברתית למנף את היותה רשת חברתית ולמקד הפרסום לפי תחביבים, גילאים, שפות,  ותחומי עניין המתאימים לנו.
הפרסום בפייסבוק בעיקרו הוא פרסום ויזואלי ומאפשר לנו ליצור מודעות מושכות הפונות ומכוונות לקהל הלקוחות שלהו ומאפשרות לנו להעביר ללקוח הפוטנציאלי את המסר המדוייק ביותר.

בפייסבוק, בשונה מפרסום בגוגל אתם מחפשים ומגיעים ללקוח פוטנצאלי במקום שהלקוח יחפש אתכם. הידע והמקצועיות שלנו מאפשרים לנו למקד את הפרסום ללקוחות הרלווטנים והמתאימים לכם.

תהליך הפרסום בפייסבוק

כחלק מתהליך הפרסום בפייסבוק אנחנו נאפיין את צרכיכם, נבנה לכם קהל מתאים לפרסום, נאסוף מכם רשימות של הלקוחות שלכם (טלפונים וכתובות מייל) לביצוע פרסום ממוקד ללקוחות קיימים, נבצע אופטימיזציה ממוקדת ללקוחות הרלוונטים יבותר לניהול מיטבי של תקציב הפרסום שלכם.

מדידת הצלחת פרסום בפייסבוק

אנחנו אוהבים סטטיסטיקות. בניגוד לפרסום המסורתי, בפרסום דיגיטאלי קל יותר לעקוב אחרי ביצועי הקמפיין, המרות אונליין ואפליין ומעקב אחרי הגולש מרגע החשיפה למודעה ועד לביצוע רכישה.

לאורך כל מסע ה פרסום בפייסבוק נפיק בעבורכם דוחות וסטטיסטיקות של ביצועי הקמפיין, כמות החשיפות וההקלקות על המודעה. נמדוד בעבורכם כמה לקוחות הגיעו לאתר שלכם והפעולות שהם ביצעו באתר ועוד.

קידום ממומן הופך לקידום אורגני

כחלק מתהליך הפרסום גולשים רבים הופכים להיות לקוחות שלכם ומתחילים לעקוב אחרי העמוד העסקי שלכם והפרסום יכול להפוך מפרסום ממומן לפרסום אורגני.
אחת הטעויות הנפוצות ביותר בפתיחת עמוד עסקי ב- Facebook הוא להוסיף את כל החברים שלכם לעמוד כדי "לנפח" את מספר הלייקים בעמוד.
הגולש הממוצע לא יודע כמה לייקים יש לעמוד מסויים וברוב המקרים זה גם פחות משפיע עליו. בעידן הנוכחי כולם מחפשים מידע בצורה הקלה ביותר וניהול שוטף של עמוד עסקי ביפייסבוק בשילוב עם מסע פרסום נכון ואיכותי ופרסום פוסטים ממוקדים ורלוונטים יגדיל את החשיפה לעמוד שלכם ע"י הנעה לפעולה של הגולשים לשתף ולפרסם את הפוסטים שלכם.

עלויות פרסום נוחות

עלויות פרסום נוחות בפייסבוקפרסום בפייסבוק יכול להתחיל מחמישה שקלים ביום ומשם, השמיים הם הגבול. זה לא אומר שצריך להצטמק ולפרסם בתקציב הנמוך ביותר אבל למי שתקציב הפרסום שלו נמוך זאת אפשרות מעולה.
כחלק מתהליך אפיון קמפיין הפרסום נקבע בעבורכם את תוכנית הפרסום המתאימה ביותר עבורכם כדי למקסם את התוצאות ולתת את החשיפה המיטבית לעסק והמותג שלכם.
מה שבאת יקבע את תקציב הפרסום הוא כמות החשיפות, מעורבות, קליקים צפיות ועוד.

השאלה הנכונה היא לא מה עלות הפרסום אלא מה הן מטרות הפרסום והעסק ולפיו נקבע את תקציב הפרסום הנכון והמתאים ביותר.

פרסום בעיתוי הנכון ביותר

לכל עסק יש את היום או העונה שלו בשנה.
ככל שנהיה יותר עם האצבע על הדופק וכחלק מהליך אפיון הקמפיין נסמן ביומן תקופות ייחודיות ומתאימות לפרסום ממוקד ומתאים ללקוחות שלכם בזמנים הרלוונטים לדגומה: תחילת שנת הלימודים, חגים ומועדים, עונות השנה,בלאק פריידי, סייבר מנדיי ועוד.

פרסום באינסטגרם

בשנת 2012 פייסבוק רכשה את אינסטגרם והיא מאפשרת פרסום דרך מערכת הפרסום שלה גם באפליקציית אינסטגרם.
אינסטגרם היא אפליקציה ולמרות שאפשר לגלוש אליה גם ממחשבים היא מיודעת בעיקר לסמארטפונים.
בישראל משתמשים באינסטרגם מעל מליון משתמשים והפרסום בה ממומלץ גם בפרסום ממומן וגם בפרסום אורגני.
אנחנו מתמחים בניהול פרופיל עסקי באינסטגרם ושיווק למשתמשים באפליקציה.

אז…. 

פרסום בפייסבוק מאפשר אינטראקציות מיידיות ושוטפות עם גולשים. פרסום נכון תורם רבות לתדמית העסק והופך אותו לזמין יותר לקהל הרחב.
כדי שהפרסום שלכם בפייסבוק יהיה אפקטיבי מומלץ לפרסם תוכן ומודעות בתדירות גבוהה ולתת ערך נוסף איכותי לגולשים.

התקדמו כבר היום לפרסום בפייסבוק והגדילו את המכירות שלכם

השאר את הטלפון או את הדוא"ל שלך ונשמח ליצור איתך קשר

דילוג לתוכן