לבניית אתר התקשרו: 054-4565126

קידום אורגני

תוכן עניינים

קידום אתרים במנועי חיפוש או קידום אורגני הוא ביצוע פעולות במטרה לשפר מיקום של אתר ודפי האתר בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים בביטויי חיפוש שונים הרלוונטים לכם וללקוחות שלכם.

קידום אורגני של אתר במנועי החיפוש יכול להבליט את האתר שלכם על פני המתחרים, להגידל את נפח התנועה באתר וכפועל יוצא להגדיל את החשיפה, המסר השיווקי שלכם וגם את המכירות שלכם.

איך עובדים מנועי חיפוש

מנוע חיפוש הוא כמו סיפרייה ענקית המכילה מידע עצום ולמידע הזה דורשים רבים.
כדי לספק לכל הדורשים את המידע הרלוונטי, מנועי החיפוש צריכים שיטה שבעזרתה יכולו לדעת מה מייצג כל אתר ומה יש בכל דפי האתר.

מונעי החיפוש סורקים ללא הפסקה את כל האתרים באינטרנט, מנתחים אותם ומקטלגים אותם כדי שיוכלו להציג לגולש את המידע הנדרש כשהוא נדרש.
לכל מנוע חיפוש של אלגוריתם סודי שבעזרתו הוא מנתח את המידע הנאסף מהאתר ובעזרתו הוא מקטלג אותו.

השלב הראשון

כדי שנוכל להתחיל ולקדם אתר יש מספר שלבים ראשוניים שאנחנו חייבים לבצע עבורכם כדי שהאתר שלכם יופיע במנועי החיפוש בצורה הבסיסית ביותר.

הידע והניסיון שלנו מאפשרים לנו לעשות זאת בצורה טובה ואיכותית. מבחינתינו ביצוע תהליך קידום אורגני ראשוני הוא חלק בלתי נפרד מבניית האתר.

כמו שלא תקנו מכונית בלי גלגלים אנחנו לא נבנה אתר בלי ביצוע פעולות קידום בסיסיות.

חלקים בלתי נפרדים מבניית אתר הם כתיבת תוכן רלוונטי ומקצועי לאתר, יצירת העמודים הרלונטים לאתר, מחקר ראשוני של מילות מפתח המתאימות לעמודי האתר.

השלב הבא

השלב הבא אחרי בנייה איכותית ומקצועית של האתר היא ביצוע ניתוח מעמיק של ביצועי האתר, זיהוי נקודות החוזק והחולשה של האתר והתנהגות הגולשים באתר.

קידום אורגני הוא מקצוע רציני ורחב מאוד ופעולת קידום אורגני לוקחת הרבה זמן, השקעה ומאמץ.
בניית אתר ופרסומו באינטרנט לא מספיקים, חייבים לבצע פעילויות שיווק שוטפות על מנת לקדם את האתר במנועי החיפוש ולהשאר לפני המתחרים שלכים.

האג'נדה שלנו

כמו שתוכלו לקרוא בעמוד האודות שלנו, חשוב לנו מאוד לתת לכם את כל הידע והיכולות שלנו בתהליך בניית אתר ולאחר מבכן בתהליך שיווק וקידום האתר במנועי חיפוש.

כמו שכבר אמרנו, חשוב לנו לתת לכם מוצר שלם ומוגמר ובגלל זה אנחנו מקפידים לבצע הליך נכון של בניית אתר כולל אפיון, כתיבת תוכן, יצירת תוכן ויזואלי וצילום מקצועי לאתר.

אחרי שביצענו את תהליך בניית האתר כמו שצריך, השלב הבא הוא שיווק האתר ע"י ביצוע קידום אורגני, הגדלת הנוכחות הדיגיטלית שלכם וביצוע את מירב הפעולות כדי להביא להצלחת האתר והעסק שלכם.

למה צריך קידום אורגני?

מנועי החיפוש המובילים בישראל הם גוגל ובינג ולכן אנחנו מכוונים את רוב האנרגיה שלנו לשיפוש הדירוג בהם.

דרכים נוספות וטובות לקידום האתר הם רשתות חברתיות כמו פייסבוק, יוטיוב, גוגל + ועוד אבל זה לא מספיק. נראות ונכחות טובים במנועי חיפוש חשובים מאוד! והם מקור התנועה העיקרי לרוב אתרי האינטרנט.

אחרי ביצוע הפעולות הנכונות בתהליך בניית האתר מאוד סביר שהאתר שלך יופיע בכל מיני מילות מפתח במנועי החיפוש. אבל לא בטוח שאלו יהיו הביטויים הטובים ביותר עבורך או הביטויים המתאימים.
לכן חשוב לבצע פעולות קידום אורגני שוטפות באתר ושיפור הדירוג במנועי חיפוש.

אני לא יכול לבצע קידום אורגני בעצמי?

כל אחד יכול לעשות איזשהו תהליך של קידום אורגני אבל כמו שאנחנו בוחרים ללכת למוסך כדי לטפל ברכב שלנו כדאי ללכת לבעל מקצוע שיטפל בעניין קידום האתר שלכם.

לאחר בניית האתר תקבלו מאיתנו הדרכה בסיסית לניהול ותפעול האתר ואם תרצו, תקבלו גם הדרכה בסיסית לקידום בסיסי של האתר.

קידום אורגני מצריך זמן רב וידע רחב ומקיף בתחום. הדרכים בהן מנוע החיפוש מנתח ומקטלג את האתר שלכם משתנות ומתעדכנות כל הזמן.

אנחנו כבעלי מקצוע בתחום נשארים כל הזמן עם האצבע על הדופק ומתעדכנים בשינויים השוטפים. ככה נוכל לתת לכם את הפיתרון והמענה הטוב ביותר לקידום אורגני של האתר שלכם.

קידום אורגני או קידום ממומן?

אין עדיפות ברורה בקידום אורגני או בקידום ממומן של אתר.

הייתרונות של קידום ממומן ברורים ויציבו את האתר שלך במילות המפתח שבהן נקדם את האתר גבוה ובולט במנועי החיפוש.
קידום אורגני הוא חשיבה לטווח ארוך.

אתר שמקודם בצורה טובה יכול לשמור על המיקום והדירוג שלו גבוהה לאורך זמן בתחזוקה שוטפת מינימאלית.

אחרי ביצוע טוב של קידום אורגני ודחיפת האתר בביטויים שאותם בחרנו לקדם יכולים להשאיר את האתר גבוה במנועי החיפוש אבל אנחנו צריכים לקחת בחשבון את האפשרות שגם המתחרים שלנו יבצעו פעולות של קידום אורגני לאתר שלהם, פעולה שיכולה להוריד את דירוג האתר שלנו במנועי החיפוש.

במנוע החיפוש של גוגל לדוגמה, יש 10 תוצאות חיפוש אורגניות. דיורג אתר במנוע חיפוש הוא סוג של תחרות מי יופיע גבוה יותר בתוצאות האלה וכמובן בעדיפות לתוצאות המובילות בעמוד הראשון.

רוצים למנף את האתר שלכם בתוצאות החיפוש?

השאר את טלפון שלך ונשמח ליצור איתך קשר

דילוג לתוכן